Pracovní portál just-in-time

Konečně spouštíme specializovanou stránku pro zaměstnavatele a uchazeče o práci v automobilovém průmyslu.
Ptáte se proč konečně?
Jednoduchá odpověď by byla, protože je to just-in-time.

Vždy jsem byla překvapená, že tak dominantní odvětví jako je pro Evropu  automobilový průmysl ještě nemá vytvořenou platformu pro lepší mobilitu zaměstnanců. Anebo v lidské řeči, jak je možné, že uchazeči o zaměstnání v tomto sektoru musí lovit mezi tisíci inzerátů na nesmyslné pozice a naopak, zaměstnavatelé místo toho, aby dostali profesionální životopisy profesionálů, musí nejprve vytřídit „kadeřníky a recepční“, jen proto, aby mohli najmout karosáře.

Zdá se vám to zvláštní? I nám. Proto jsme se rozhodli, že vytvoříme portál ajobs.eu. Stránku, která bude určena především pro lidi z automobilového průmyslu. Chceme vám nabídnout prostor, kde vaše životopisy nezapadnou mezi  jinými. Prostor, kde budou zaměstnavatelé vyhledávat experty se zkušenostmi. A to je dobrá správa. Protože to pomůže znovu rozhýbat trh práce.

A abyste měli důvod stránku ajobs.eu navštěvovat častěji, připravili jsme pro vás i poradnu, kde naši experti budou odpovídat na vaše otázky. Několik jsme jich už během naší kariéry sesbírali, ale určitě se budeme těšit i na ty vaše.

Na portálu jsou již nyní zařazeny i pracovní pozice z automobilového průmyslu z okolních zemí. Portál je globální a brzy na něm naleznete pracovní pozice z automobilového průmyslu po celém světě.

Profesionálům držíme palce v nalezení vysněného jobu a zaměstnavatelům, aby našli skvělého zaměstnance.

Zuzana Kvočeková


Aktuální nabídka na Váš e-mail:
Kontakt
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovenská republika

+421 (0)902 419 099